FOTOGRAF NA CHRZEST LUBLIN


Fotografia z chrztu świętego
Dla osób związanych z Kościołem przyjęcie dziecka do wspólnoty wierzących jest wyjątkowym wydarzeniem. Warto uwiecznić te pełne emocji chwile na zdjęciach. Przygotuję dla Ciebie fotoreportaż, który będzie piękną pamiątką z tej uroczystości. Zadbam o to, aby uchwycić Wasze emocje. W końcu na takim wydarzeniu nie brakuje wzruszających momentów, do których miło będzie wrócić po latach!
Rodzinna uroczystość wymaga specjalnej oprawy. Postaw na profesjonalne zdjęcia z chrztu
Podczas chrztu najczęściej nie ma czasu, aby samemu zrobić zdjęcia. Angażowanie do tego zadania kogoś z najbliższych też bywa kłopotliwe. Możesz poradzić sobie z tym problemem, decydując się na zatrudnienie fotografa. Wykonam dla Ciebie zdjęcia z chrztu w Lubartowie, Lublinie lub pobliskich miejscowościach – ale nie tylko.

Zadbam o to, aby moja obecność nie była uciążliwa dla gości, ale jednocześnie efekt widoczny na przygotowanych ujęciach dokładnie dokumentował wszystko, co wydarzyło się tego dnia. Zrobię zdjęcia dziecka, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych oraz dziadków w taki sposób, aby każdy, oglądając gotowe prace, poczuł się na nich wyjątkowo.

Reportaż z chrztu przypomni Ci o przeżytych chwilach
Możesz zdecydować się na wykonanie zdjęć tylko podczas sakramentu w kościele lub zlecić również uwiecznienie etapu przygotowań oraz przyjęcia. Wspólnie ustalimy, która forma będzie dla Ciebie najbardziej dogodna. Na każdym ujęciu postaram się pokazać Twojego maluszka oraz ważne dla niego osoby. Przygotuję zarówno spontaniczne zdjęcia z chrztu, jak i bardziej pozowane kadry. Dzięki temu powstanie unikalny, przepełniony emocjami album, który będzie pamiątką dla całej rodziny.

Zastanawiasz się, czy wynajęcie fotografa na chrzest to dobry pomysł? Dzięki temu nie będziesz martwić się o to, kto tego dnia zadba o zrobienie pamiątkowych zdjęć i czy na pewno wyjdą one korzystnie. Do tego całość będzie wyglądała spójnie, a kolejne kadry udokumentują najważniejsze momenty uroczystości.

Jeśli planujesz chrzest swojego dziecka, już dziś skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować termin sesji.

Galeria

Blog