SESJE PORTRETOWE LUBLIN LUBARTÓW


Fotografia portretowa.
Zdjęcia portretowe nie są zarezerwowane tylko dla profesjonalnych modelek. Można wykonać je każdemu: młodej kobiecie lub dojrzałemu mężczyźnie. Zdecyduj się na tę wyjątkową pamiątkę i umów się na sesję portretową. Uchwycę Twoją urodę i pokaże Cię od najlepszej strony. Zdjęcia wydobędą nie tylko Twoje atuty, ale też charakter. To idealny dodatek do Twojego pamiątkowego albumu, który ucieszy zarówno Ciebie, jak i Twoich najbliższych.

Pokaż na zdjęciach to, jaka jesteś.
Podczas sesji portretowych najczęściej pracuję z kobietami. Zgłaszają się do mniej panie w różnym wieku, będące na rozmaitych etapach swojego życia. Decydują się na zdjęcia, ponieważ chcą poczuć się kobieco, dodać sobie pewności siebie lub zwyczajnie mają ochotę zobaczyć siebie przez pryzmat obiektywu.

Jeśli chodzi Ci po głowie taki pomysł, to być może jest to właściwy czas, aby wcielić go w życie. Spotkajmy się, aby wspólnie omówić koncepcję zdjęć portretowych. Podzielę się z Tobą moimi patentami na to, jak wydobyć z Ciebie to, co najpiękniejsze. Niezależnie od wybranego charakteru sesji portretowej zadbam o to, abyś poczuła się przed obiektywem swobodnie. Po prostu będziesz wtedy sobą!

Portret Twojego męża, mamy czy dziadka – sesja dla tych, którzy są dla Ciebie ważni.
Zdjęcia u profesjonalnego fotografa to także świetny pomysł na uwiecznienie Twoich najbliższych. Oprócz okolicznościowych fotografii warto też mieć w swoim albumie ujęcia twarzy wykonane w studio lub w plenerze. Skompletujesz w ten sposób rodzinny album, który może być przekazywany z pokolenia na pokolenie. Umów na zdjęcia swoje pociechy, partnera lub rodziców. Niech pokażą swój uśmiech i błysk w oku!

Potrafię sprawić, że przed aparatem poczujesz się pewnie. Poczuj się przez chwilę jak profesjonalista, nawet jeśli nim nie jesteś. Wykonam zdjęcia portretowe, które zachwycą Cię swoim klimatem i sprawią, że z przyjemnością będziesz do nich wracać.

Zrób prezent sobie lub swoim najbliższym i umów się na sesję już dziś!

Galeria

Sesja w studio

Fotografia portretowa w studio.
Twoja sesja zdjęć portretowych może odbyć się w mojej pracowni fotograficznej. Zadbamy wtedy o dobranie odpowiedniego tła, które podkreśli Twoją urodę. Ten rodzaj sesji pozwala na maksymalne skupienie się na Twojej twarzy i malujących się na niej emocjach. Zmień się na chwilę w profesjonalną modelkę i zobacz siebie w nowym wydaniu!

Sesja portretowa w studio może być dla Ciebie okazją do tego, aby zrelaksować się przed obiektywem i maksymalnie pokazać swoje atuty. Zdjęcia wykonane podczas takiego spotkania będą dla Ciebie piękną pamiątką lub szansą na pokazanie światu swojego nowego wizerunku.

Sesja w plenerze

Fotografia portretowa w plenerze
Podczas robienia portretów możemy też ruszyć w teren. Otoczenie pięknej przyrody to dodatkowy atut, który wzbogaci kadry. Sesja portretowa w plenerze ma mniej formalny charakter niż ta organizowana w studio. Za to zdjęcia powstające w takich okolicznościach są bardzo klimatyczne.

Zabiorę Cię w ciekawe miejsce, którego walory wykorzystam, tworząc kolejne ujęcia. Uchwycę grę światła i naturalne barwy, aby stworzyć scenerię, na której tle zabłyśniesz. Stworzę serię niebanalnych kadrów, w których to Ty będziesz na pierwszym miejscu. Sesja w plenerze może też wyzwolić Twoją kreatywność i sprawi, że poczujesz się przed obiektywem swobodnie.

Blog


Jakiś opis