Sesja ciążowa
Czas oczekiwania na dziecko to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Towarzyszy mu jednak poczucie, że jest to bardzo ulotne doświadczenie, którego nie sposób zatrzymać. Sesja ciążowa pozwoli Ci wrócić do przeżytych wtedy chwil. Wystarczy wyjąć zdjęcia z albumu, by sobie o nich przypomnieć. Zaokrąglony brzuszek mamy to wdzięczny temat dla fotografa. Z przyjemnością uchwycę podczas sesji ciążowej to, jaka jesteś promienna, gdy czekasz na swojego maluszka.

Sesja ciążowa w studiu

Zdjęcia wykonywane w studio mają bardzo intymny charakter. W takim otoczeniu można pozwolić sobie na więcej. To dobry wybór dla tych przyszłych mam, które mają ochotę zaprezentować się w bieliźnie lub ukazać nagi zaokrąglony brzuch. Minimalistyczne otoczenie i jednolite tło sprawiają, że łatwo jest wyeksponować to, co najważniejsze.

W sesji ciążowej w studio możesz wziąć udział samodzielnie lub wraz z partnerem czy mężem. Jeśli dziecko, na które czekasz, ma już rodzeństwo, to jego obecność na zdjęciach może dodatkowo wzbogacić kadry i dostarczyć wielu wzruszeń. Pomogę każdemu uczestnikowi w najlepszym ustawieniu się do zdjęć i zadbam o to, żeby czuł się komfortowo.

Robiąc w studio zdjęcia przyszłej mamy, skupię się na tym, aby jak najlepiej wydobyć Twoje atuty. Uchwycę emocje malujące się na Twojej twarzy i czułe spojrzeniach na zaokrąglony brzuch. Możesz być pewna, że dzięki temu powstanie pamiątka, do której z przyjemnością wrócisz także wtedy, gdy maluch będzie już z Tobą.

Sesja ciążowa w plenerze

Zdjęcia przyszłej mamy mogą się odbyć także na łonie natury. Takie otoczenie samo podsuwa pomysły na piękne kadry. Miękkie światło i barwy przyrody to często wystarczające rekwizyty. Zdecyduj się na sesję ciążową w plenerze, jeśli jesteś fanką romantycznych ujęć.

W okolicy Lubartowa i Lublina mam wiele sprawdzonych miejsc idealnie nadających się na scenerię do zdjęć przyszłej mamy. Jeśli masz swoje pomysły, to także z przyjemnością je wykorzystam. Ubierz się na sesję tak jak lubisz i podkreśl strojem swoje zaokrąglone kształty. Ja z kolei zadbam o to, abyś na zdjęciach wyglądała zjawiskowo.

Możemy umówić się na wyprawę w plener niezależnie od pory roku. Każda z nich ma swoje charakterystyczne cechy, które można wykorzystać jako atut. Do tego tematyczna sesja ciążowa w plenerze, nawiązująca do panującej aury będzie Ci się kojarzyła z czasem tuż przed narodzinami Twojego dziecka. Zarezerwuj zatem odpowiedni termin – skontaktuj się ze mną już dziś!

Blog