W plenerze

Zdjęcia koni mogą posłużyć jako materiał promocyjny stadniny lub wizytówka hodowcy. Profesjonalne ujęcia przyciągają uwagę i skupiają się na atutach tych pięknych zwierząt. 

Plenerowe zdjęcia koni pokazują ich perfekcyjną budowę oraz wdzięk. To wyjątkowa gratka dla miłośników, a także hodowców. Ukazuję te wspaniałe zwierzęta w naturalnych dla nich sytuacjach, gdy swobodnie się poruszają w otoczeniu przyrody. To okazja do tego, aby najlepiej podkreślić ich walory.

Rozwiana grzywa, pracujące mięśnie oraz lśniąca sierść ​​– każdy z tych elementów znajdzie się na portrecie Twojego konia.

Zawody

Zawody jeździeckie to bardzo dynamiczne i efektowne wydarzenie. Warto uwiecznić je na zdjęciach. Zajmuję się przygotowaniem reportaży, które są zarówno dokumentacją, jak i pamiątką tych chwil.

Uchwycenie momentu, gdy koń skacze przez przeszkody, wymaga wprawnego oka oraz właściwego ustawienia aparatu. Tylko takie połączenie daje efekt w postaci ostrych, estetycznych kadrów.

Jeśli jesteś zawodnikiem, właścicielem stadniny lub osobą zajmującą się promocją tego typu wydarzeń, warto, żebyś miał fotopamiątkę z zawodów jeździeckich. Taki materiał może posłużyć do dokumentacji Twoich osiągnięć lub promocji eventu. Pokażę Ci, pięknych fotografiach jak zjawiskowo wygląda duet człowieka i konia.

Blog