Fotografowanie studniówek
Bal, który tradycyjnie odbywa się na sto dni przed maturą, to dla wielu młodych osób pierwsza w życiu tak huczna i jednocześnie elegancka impreza. Do tego zupełnie niepowtarzalna, bo studniówka to jedyna okazja, podczas której bawią się wspólnie nauczyciele oraz uczniowie. Biorąc pod uwagę wyjątkowość tego wydarzenia, warto zadbać, aby ulotne chwile na dłużej zostały w pamięci. Pomogą w tym profesjonalne zdjęcia ze studniówki.

Potrzebujesz fotografa na studniówkę? Zarezerwuj termin!
Przygotuję dla maturzystów zarówno całościowy reportaż z balu, jak i zdjęcia grupowe. Zawsze biorę pod uwagę oczekiwania moich klientów, które dokładnie omawiamy w momencie zamawiania usługi. Staram się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile: oficjalne przemowy, perfekcyjnego poloneza, a później huczną zabawę.

Tworzę spontaniczne kadry, które najlepiej są w stanie uchwycić emocje i atmosferę szampańskiej zabawy. Jeśli szukasz kogoś, kto wtopi się w tłum świętujących maturzystów i stworzy dla nich niezapomnianą pamiątkę, zgłoś się do mnie. Zarezerwuj termin na zdjęcia odpowiednio wcześniej – ten wybrany może Ci szybko uciec!

Jedyne, o czym musisz pamiętać to dobra zabawa. Ja zajmę się resztą.
Wykonam zarówno zdjęcia grupowe, w parach, jak i uchwycę szalone tańce na parkiecie. Pani dyrektor z najlepszym uczniem z rocznika? Matematyczka, która doskonale się bawi? Cała klasa, która wreszcie znalazła wspólny język? Żadna z tych sytuacji nie umknie mojej uwadze. Stworzę album ze studniówki pełen najlepszych momentów. To doskonała pamiątka dla uczniów, nauczycieli i rodziców, która będzie zwieńczeniem tego wydarzenia.

Znasz już termin swojej studniówki? Już dziś skontaktuj się ze mną, żeby zarezerwować tę datę w kalendarzu.

polonez

Polonez na studniówce to wyjątkowe wydarzenie, które wprowadza wspaniałą atmosferę i niezapomniane wspomnienia. Wsłuchaj się w muzykę i zachowaj dobry nastrój wtedy wyjdziesz doskonale na fotografiach.

Zabawa

Podczas studniówki są przemówienia, występy artystyczne no i tańce do białego rana. Studniówka to również okazja do nawiązania nowych znajomości, a także zrobienia sobie wspólnych zdjęć, które zostaną z nami na wiele lat.