ZDJĘCIA ŚLUBNE LUBLIN


Specjalizuję się w sesjach oraz reportażach ślubnych. Uwieczniam różne etapy tego wydarzenia, aby pokazać, jakie emocje towarzyszyły Młodej Parze i ich najbliższym w tym wyjątkowym dniu. Jeśli wkrótce planujesz zmienić stan cywilny, to zadbaj o to, aby podczas uroczystości pojawił się na niej fotograf. To dzięki jego pracy będzie można wracać do tych chwil nawet po wielu latach. Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj swoją sesję lub reportaż ślubny już teraz!

Galeria

Przygotowania

Ślub to nie tylko sama uroczystość w kościele lub urzędzie. To także chwile spędzane w domu, podczas których narzeczeni przygotowują się do tego wydarzenia. Ten moment może wyglądać różnie, w zależności od tego, jaki charakter będzie miał ślub. Niektórzy przywiązują wagę do tradycji i decydują się na błogosławieństwo udzielane przez rodziców. Inni spędzają ten czas z przyjaciółmi i najbliższymi w bardzo swobodnej atmosferze.
Niezależnie od tego, jak będą wyglądać Twoje przygotowania do ślubu, warto uwiecznić je na zdjęciach. Często jest to czas pełen emocji lub zupełnie niespodziewanych sytuacji. Niech te ulotne chwile zostaną z Tobą na długo.

Ceremonia

Składanie przysięgi przez Młodą Parę to kulminacyjny moment całej uroczystości. Narzeczeni oraz zaproszeni goście z niecierpliwością czekają, aż padnie sakramentalne „tak” lub zostaną powtórzone słowa przysięgi za urzędnikiem. Kto ma wtedy czas, aby pamiętać o zdjęciach?
Pozwól, aby każdy mógł przeżywać te chwile razem z Wami. Ja zajmę się zrobieniem pięknych zdjęć, które pokażą wzruszenie i panującą atmosferę pełną miłości. Nie zapomnę też o najważniejszych dla Ciebie osobach: rodzicach, świadkach, przyjaciołach. Każdy z nich odnajdzie się na pamiątkowych fotografiach ze ślubnej ceremonii.

Wesele

Powitanie, pierwszy taniec, a później huczna zabawa do białego rana. Po części oficjalnej przychodzi czas na prawdziwe szaleństwo. Spontaniczne, niepozowane zdjęcia to coś, co zdecydowanie powinno znaleźć się w Twoim ślubnym albumie. Pokażę, jak doskonale bawiliście się tej nocy. Zwrócę uwagę na wszystkie najważniejsze wydarzenia: toasty, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców i gości.
Z moją pomocą powstanie ślubny reportaż, który przeniesie Cię do tego wyjątkowego dnia. Wystarczy, że otworzysz album, a poczujesz się tak, jakbyś znów szalał na parkiecie lub śmiał się z przyjaciółmi.

Sesja w Plenerze

O ile ślubny reportaż jest po to, aby zaprezentować różne etapy ceremonii, o tyle sesja to zdecydowanie moment, w którym cała uwaga skupia się na Młodej Parze. Warto zatem zdecydować się na taką pamiątkę. Zapraszam na plenerowe zdjęcia, które w wyjątkowej scenerii pokażą Wasze uczucie. To chwile, gdy możecie pozwolić sobie na większą swobodę i pokazanie Waszych charakterów.
Wykonam dla Was niezapomnianą sesję na tle przyrody lub architektury. Ustalimy, jaki klimat najlepiej do Was pasuje. Zadbam o swobodną atmosferę, żeby to wydarzenie było dla Was czystą przyjemnością.

Sesja w plenerze na wesoło

Niektóre pary mają ognisty temperament i łączy ich głównie podobne poczucie humoru. Warto wykorzystać ten atut i pokazać go na ślubnych zdjęciach. Sesja plenerowa nie musi być przecież poważna. Mogę stworzyć dla Was scenerię, która wyzwoli w Was to, co najbardziej lubicie — nieskrępowaną radość.
Zaproponuję humorystyczne ustawienia, które podkręcą atmosferę. Zapewniam, że będziecie tak dobrze się bawić, że zapomnicie o mojej obecności 😉

Kilka historii ślubnych ( W przygotowaniu)

To, że mogę towarzyszyć Wam w dniu ślubu, jest dla mnie wielkim zaszczytem i doskonałą okazją, aby bliżej Was poznać. Dzieje się, gdy tworzę całościowy reportaż ślubny, który rozpoczyna się w momencie przygotowań, a kończy sesją w plenerze. Poznaj kilka historii ślubnych, w których uczestniczyłem w roli fotografa. Przekonasz się, jak może wyglądać Twój ślubny album.
Przygotowuję spójną koncepcję i kieruję się nią podczas każdego etapu zdjęć. Dzięki temu otrzymasz ode mnie estetyczny zestaw ujęć, które z przyjemnością będziesz oglądać teraz, jak i po wielu latach.

Blog


Zapraszam Cię do śledzenia mojego bloga. Znajdziesz tu wpisy odkrywające kulisy sesji oraz różne ciekawostki dotyczące robienia zdjęć. To miejsce zarówno dla osób zainteresowanych skorzystaniem z moich usług, jak i dla fotografów szukających inspiracji.

Historie z reportaży ślubnych to świetna okazja do tego, aby wczuć się w klimat, jaki towarzyszy Parze Młodej w ich wyjątkowym dniu. To także podpowiedź dla tych, którzy nie wiedzą, na jaki styl reportażu i na jaką aranżację mają się zdecydować. Opowieści o parach, ich charakterze oraz zainteresowaniach mogą naprowadzić na to, czy lepsza będzie dla Was romantyczna sesja w plenerze, czy też zdjęcia na luzie, robione z humorem.

Na blogu przybliżam też szczegóły innych typów sesji, którymi na co dzień się zajmuję. Znajdziesz tu wskazówki na temat tego, jak przygotować się do sesji biznesowej. Piszę też o tym, w jaki sposób pracuję z kobietami w ciąży, które decydują się na zrobienie sobie pamiątki z czasu oczekiwania na dziecko.

Bądź na bieżąco z artykułami i regularnie odwiedzaj mojego fotograficznego bloga. Być może także Twoja sesja zainspiruje mnie do tego, aby w ciekawy sposób opisać nasze spotkanie.