Oferta zdjęć produktowych


Fotografia dla firm
W dobie, gdy sprzedaż odbywa się głównie w Internecie, a nawet w sklepach stacjonarnych wiele rzeczy można obejrzeć tylko w katalogu, fotografia produktowa ma coraz większe znaczenie. Od tego, jak zostanie zaprezentowana Twoja oferta zależy, czy wzbudzi ona zainteresowanie klientów. Zależy Ci na tym, aby jak najlepiej przedstawić swoje wyroby? Zleć wykonanie zdjęć fotografowi.
W moim portfolio znajdują się zdjęcia:
artykułów spożywczych, potraw, elektroniki, samochodów, maszyn budowlanych.
Jeśli to możliwe wyślij mi swój produkt, a ja zrobię mu zdjęcia.
Możesz dostarczyć mi swoje wyroby osobiście lub zaprosić mnie do swojej firmy. Według ustalonych wcześniej sugestii przygotuję zdjęcia oddające wiernie kolor, wymiary oraz fakturę przedmiotów.
Sfotografuję dla Ciebie zarówno niewielkie, jak i duże przedmioty. Za każdym razem zadbam o to, aby prezentowały się zachęcająco i przyciągały uwagę.
Jeśli zajmujesz się produkcją lub sprzedażą, pomyśl o tym, żeby jak najlepiej pokazać swoje wyroby. Zleć zrobienie im profesjonalnych zdjęć. Skontaktuj się ze mną, a ustalimy szczegóły współpracy.

Galeria

Fotografia Kulinarna

Wykonuje zdjęcia potraw, które pozwalają uruchomić wyobraźnię. Pokażę Twoje dania lub produkty tak, że każdy będzie miał ochotę, aby ich spróbować.

Mówi się o tym, że jemy oczami. Rzeczywiście, wygląd potraw przyciąga często tak samo jak ich smak. Dlatego też w przypadku prezentacji dań w menu restauracji czy na stronie internetowej warto zadbać o to, aby pobudzić apetyt gości.

Zajmuję się fotografią kulinarną i  pomagam restauratorom, właścicielom cateringów dietetycznych, blogerom kulinarnym oraz producentom żywności w promocji ich wyrobów. Za pomocą odpowiednio dobranego tła i właściwej kompozycji kadru stworzę prace, które będą najlepszą reklamą dla Twojego biznesu!

Fotografia Packshot

Fotografia produktowa pomoże Ci w promocji Twojej firmy
Przygotuję dla Ciebie serię packshotów, czyli zdjęć pokazujących produkty w jednolitym oświetleniu, najczęściej na białym tle. Mają ono za zadanie pokazać artykuł odbiorcy w jak najdokładniejszy sposób. Umieszczenie wysokiej jakości zdjęć w Twoim sklepie lub na internetowej aukcji pełni taką samą funkcję jak dobry sprzedawca w tradycyjnej formie handlu – przyciąga uwagę i zachęca do zakupu.

Dobrej jakości zdjęcia produktowe to nie tylko najlepsza forma promocji, ale też skuteczny sposób na to, aby uniknąć reklamacji. Klient może obejrzeć produkt, będzie wiedział więc, co dokładnie zamawia. Dzięki temu zbudujesz pozycję rzetelnego sprzedawcy, który oferuje produkty zgodne z prezentowanym opisem.

Fotografia Reklamowa

Prezentuję produkty i usługi tak, aby przykuwały uwagę klientów oraz zachęcały ich do zakupu. Wykonuję sesje zdjęciowe dla osób działających w różnych branżach: od mody aż po przemysł.

W dobie, gdy jest olbrzymia konkurencja w zasadzie na każdym polu i często tylko kilka chwil decyduje o tym, czy wzbudzi się zainteresowanie odbiorców, warto zadbać o świetne pierwsze wrażenie. Materiały promocyjne zawierające zdjęcia pomagają w rozwoju biznesu dzięki zdobywaniu nowych klientów.

Przygotuję dla Ciebie zdjęcia do katalogu, na stronę internetową lub do wykorzystania w innych miejscach. W ten sposób otrzymasz gotowe fotografie reklamowe, którymi zachwycisz Swoich odbiorców!

Blog


Jakiś opis