Oferta


Zajmuję się wykonywaniem różnego typu zdjęć i sesji tematycznych, a wszystko to znajdziesz w moim portfolio. Wykonuję prace zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.
Chętnie uczestniczę jako fotograf w rodzinnych wydarzeniach. Mam wtedy okazję, aby przygotować fotografię z wyjątkowych chwil, w których uczestniczysz wraz z najbliższymi. Mogę stworzyć dla Ciebie szczegółowy reportaż ślubny lub zdjęcia z chrztu Twojego dziecka.
Współpraca ze mną oznacza zarówno przygotowanie pamiątkowych, estetycznych kadrów, jak i dokładne ustalenie Twoich oczekiwań. Dzięki temu otrzymasz wyjątkowe zdjęcia, do których z przyjemnością wrócisz nawet wtedy, gdy emocje już opadną. Sprawię, że przeżyjesz je na nowo.
Lubię pracę zarówno w plenerze, jak i w studiu. Jeśli masz ochotę zapozować przed moim obiektywem, zadbam o swobodną atmosferę, która uwolni Twój modelingowy potencjał.
Skorzystaj z moich usług także wtedy, gdy prowadzisz biznes i szukasz osoby, która pomoże w jego promocji. Przygotuję dla Ciebie zdjęcia produktowe, reklamowe lub kulinarne.
Możesz liczyć na moją pomoc zawsze, gdy potrzebujesz perfekcyjnie wykonanych ujęć.

Skontaktuj się ze mną już dziś i omówmy zakres współpracy!

Fotografia Ślubna

Wykonam dla Ciebie reportaż z przygotowań, uroczystego składania przysięgi w kościele lub urzędzie oraz zabawy weselnej. Uchwycę wzruszające momenty. Wrócisz do nich, kiedy tylko zapragniesz odświeżyć wspomnienia.

Sesje Biznesowe

Wykonam profesjonalne ujęcia, które pomogą w budowaniu wizerunku. Pokażesz swoim klientom, że można Ci zaufać. Zdjęcia wykorzystasz na stronie internetowej, w social mediach lub w innych materiałach.

Sesje portretowe

Umów się na sesję w studio lub plenerze. Wciel się w rolę profesjonalnej modelki. To świetna okazja, aby zrobić sobie pamiątkę. Taka sesja to również doskonały pomysł na prezent dla najbliższych.

FOTOGRAFIA CHRZTU

Uwiecznię to wyjątkowe wydarzenie rodzinne. Przygotuję dla Ciebie pamiątkowe zdjęcia z uroczystości w kościele lub całościowy reportaż obejmujący też etap przygotowań oraz przyjęcie.

Zdjęcia do dokumentów

Wykonam zdjęcia do dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu i innych dokumentów. Ujęcia będą zgodne z obowiązującymi standardami i zalecanym formatem. Odwiedź moje studio i przekonaj się, że na zdjeciach do dokumentów można swietnie wyglądać.

Sesja Ciążowa

Sprawię, że czas oczekiwania na Twojego maluszka na zawsze zostanie uchwycony w pięknych kadrach. Pokażę, jak wyjątkowo prezentuje się Twój zaokrąglony brzuszek. Zapozuj sama, z partnerem lub starszym dzieckiem.

Sesja sensualna

Pomogę Ci poczuć się zmysłowo i kobieco. Przygotuję zdjęcia, na których będziesz miała szansę zaprezentować swoje atuty. Zadbam o przyjazną atmosferę, żebyś mogła poczuć się komfortowo a wykonane fotografie staną się ponadczasową pamiątką.

ludzie-pasja-światło-fotografia

Opis zajawka 150 znaków

Fotografia Studniówek

Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie dla młodego człowieka. Warto więc zadbać o bardzo dobre Zdjęcia. Uwiecznię Waszego wspólnego poloneza i oficjalne przemowy. Pokażę też, jak bawiła się cała szkoła.

Fotografia dla firm

Prowadzisz sklep, restaurację lub coś wytwarzasz? Chętnie sfotografuję Twoje produkty. Wiernie oddam ich najważniejsze cechy i zaprezentuję je w taki sposób, aby zainteresowały Twoich klientów.

Fotografia koni

OPIS zajawka ok 150 znaków

Renowacja i kolorowanie starych zdjęć

Przywracam do dawnej świetności zniszczone, pamiątkowe zdjęcia. Nie będziesz musiał się z nimi żegnać. Wykonam renowację lub kolorowanie czarno-białych fotografii.

Fotografia analogowa

Posiadasz w swoim domu klisze fotograficzne lub slajdy? Chciałbyś, aby znalazły swoje drugie życie w wersji papierowej? Przynieś lub wyślij je do mojego studia a ja zajmę się resztą. Oferuje usługi wywołania, skanowania klisz czarno-białych i kolorowych oraz slajdów.